Domena transferowy.pl na sprzedaż lub do dzierżawy

Umieszczono w kategoriach: Cesja, Domeny, Reklama, transfer sitodrukowy, transfery sitodrukowe
termotransfer plastizolowy

Zajmujesz się termotransferem sitodrukowym? Nie masz za dużo zamówień. Przeczytaj dalej…

Jesteśmy firmą reklamową specjalizującą się w drukowaniu między innym sitodrukiem. Również zajmujemy się pozycjonowaniem naszych stron internetowych na własne potrzeby Mamy wielu stałych dużych klientów i te zamówienia realizujemy. Cały czas dochodzą z polecenia nowi klienci.

1,5 roku temu stworzyliśmy domenę transferowy.pl na której to stronie jest tematyka termotransferów plastizolowych sitodrukowych. Strona w wyniku naszych działań pozycjonowania znajduje się na 1-2 drugim miejscu w skali Polski w wyszukiwarce Google. Wypozycjonowane frazy to: transfer sitodrukowy, transfery sitodrukowe, termotransfery sitodrukowe .

Po roku czasu istnienia domeny na pierwszych miejscach w Google doszliśmy do wniosku, żeby zwiększać obroty z tytutłu termotransferów musimy zatrudniać nowych pracowników, co przy dzisiejszym Polskim Ładzie zaczyna być nie opłacalne. Zapadła decyzja o sprzedaży domeny (cesji) lub dzierżawy . Więcej szczegółów : kontakt.

Strona przyniosła zapytań na zamówienia w ciągu roku na kiladziesiąt tysięcy zł i możliwość współpracy dla dwóch dużych producentów odzieży roboczej . Zrezygnowaliśmy bo fizycznie byśmy tego nie przerobili bez zatrudnienia i wyszkolenia nowych pracowników.

Strona cały czas jest pozycjonowana i rozszerzana o pozycjonowanie kolejne frazy : plastizolowy transfer, sitodruk transfer.