Drukarnia, wydawnictwo, produkcja opakowań

Umieszczono w kategoriach: drukarnia, Poligrafia

Chcąc wydrukować książkę, trzeba stanąć przed ważnym wyborem – czy zrobi się to z udziałem wydawnictwa, a może skorzysta się z bezpośredniej oferty drukarni? Która z tych opcji jest najbardziej opłacalna? Na to pytanie nie musisz sobie odpowiadać, gdyż Grafikon to i drukarnia i wydawnictwo.
Zapewniamy pełen zakres usług od A do Z. O nic nie musisz się martwić, kompleksowo zajmiemy się wydaniem i drukiem Twojej książki.
Drukarnia i wydawnictwo Grafikon oferuje swoim klientom wysokiej jakości usługi drukarskie w technikach offsetowej i cyfrowej. Choć jesteśmy drukarnią z wieloletnią tradycją, wciąż staramy się unowocześniać nasze metody pracy i park maszynowy.
Powierzone nam zadania realizujemy solidnie i terminowo, tworząc nowe standardy i proponując unikatowe rozwiązania. Sukces naszej marki budują analiza, wnikliwe obserwacje i trafne wnioski, których efektem są gotowe produkty wykonane w sposób profesjonalny i niepowtarzalny.
Dzięki zespołowi specjalistów jesteśmy w stanie podołać niemal każdemu wyzwaniu. Stale się rozwijamy i już od dawna zapewniamy wysokiej jakości druk oraz szybkie terminy realizacji.
Podstawą naszej działalności jest druk offsetowy. Sprawdza się on zwłaszcza w dużych nakładach. Jako drukarnia używamy wydajnych maszyn, które zapewniają nam najwyższą jakość.
Szczególną rolę w naszej drukarni zajmuje dział druku cyfrowego. Dzięki niemu możemy szybko realizować niskonakładowe zlecenia i drukować nawet pojedyncze wysokiej jakości fotografie o żywych kolorach i doskonałym kontraście.
Oferujemy również produkcję oraz druk różnego typu opakowań, wszystko zależy od Państwa potrzeb i oczekiwań. Dzięki różnorodności materiałów, uszlachetnieniom oraz nowoczesnym maszynom, jesteśmy w stanie tworzyć niepowtarzalne produkty, które pozwalają wejść na wyższy poziom poligrafii nie tylko wizualnie ale także sensorycznie.
Serdecznie zapraszamy do współpracy. http://grafikon.pl/

Opublikowano