Lublin – usługi ogrodnicze

Umieszczono w kategoriach: Ogród, Oranie minitraktorkiem, Prześwietlanie drzew, usługi ogrodnicze

W związku ze zbliżającą się, dużymi krokami wiosną coraz częściej myślę ostatnio jak zagospodarować nabytą około roku temu działkę budowlaną. Ponieważ nie planujemy nic konkretnego budować w najbliższym czasie postanowiłem działkę wykorzystać ogrodniczo.

Nie wiem zupełnie czy to w związku z chwilowym brakiem zleceń na pielęgnację zieleni. Czy też myśląc o jesieni życia chciał bym mieć swoje wyselekcjonowane owoce. Na działce rosną już: gruszka jesienna, śliwa oraz brzoskwinia. Z krzaków posadziłem sześć pigwowców. Jednak sklepowe się zupełnie nie przyjęły. W najbliższym czasie planuję posadzić kilka krzewów żurawiny. Będzie to dla mnie wyzwaniem. Ponieważ muszę wcześniej zakwasić ziemię do PH 4. Nigdy wcześniej tego nie robiłem. Nazbierałem już pełny kufel fusów z kawy, jutro zamierzam wymieszać go w kuwecie z workiem ziemi. Nie wiem czy dobrze mi to wyjdzie dlatego w ostateczności po prostu kupię ziemię z odpowiednim PH. A za dwa lub trzy miesiące wspomogę się nawozem zakwaszającym. Mam nadzieję że moje rośliny przyjmą się elegancko.

Wykonując

usługi ogrodnicze Lublin

spotykam się głównie ze zleceniami typu: oranie działek mini traktorkiem https://ogrodnicy-lublin.pl/oranie-mini-traktorkiem/. To zlecenie zawsze wykonuję perfekcyjnie. Klient musi zapłacić sporo złociszy, ale efekt jest zawsze taki że wygląda to bardzo sensownie. Wiosną pewnie będzie sporo telefonów na tego typu usługi ale na razie jeszcze póki przymrozki za oknem, ludzie nie bardzo się rzucają na ogródki działkowe. Ostatnie telefony to raczej wycinka drzew. Oraz prześwietlanie drzewek owocowych. Z tego typu zapytaniami mam połączenia prawie codziennie. Usługi ogrodnicze Lublin dla kogoś kto poświeci się w całości tej branży, mogą być nie tylko pracą ale również pasją. Ja tez zdobywam coraz większą wiedzę, i coraz bardziej lubię tę pracę. Przy okazji pielęgnacja zieleni na zlecenie daje naprawdę sporo satysfakcji. Najbliższe tygodnie powinny obfitować w zlecenia, takie jak: koszenie trawy, czy usługi glebogryzarką. Na to również jestem w pełni przygotowany. Musi tylko porządnie zacząć się wiosna.https://ogrodnicy-lublin.pl/