Nemo Apartamenty Kołobrzeg

Umieszczono w kategoriach: Noclegi
Nemo Apartamenty Kołobrzeg
Kompleks Polanki Aqua jest zlokalizowany 2 kilometry od centrum Kołobrzegu i 300 metrów w linii prostej od szerokiej i naturalnej plaży z drobnym jasnym piaskiem. Między obiektem a plażą jest, Park Nadmorski oraz łąki należące do programu Natura 2000.
Na czwartym piętrze zlokalizowany jest ogólnodostępny taras, na który można wjechać windą. Można z niego podziwiać morze ponad wierzchołkami drzew nadmorskiego lasu oraz tzw. Owcze Bagno, czyli rozległy, wspomniany już, użytek ekologiczny w postaci łąki.
Na terenie obiektu, oprócz strefy basenowej i saunowej, jest również: fitness, bawialnia, plac zabaw, strefa relaksu (strefa z hamakami zostanie oddzielona wysoką roślinnością, aby stworzyć intymny kącik, w którym można spokojnie poleżeć, uciąć sobie krótką drzemkę lub po prostu leżąc na hamaku, poczytać coś lub ze słuchawkami na uszach posłuchać muzyki), strefa aktywności (wiele miejsc wypoczynku na świeżym powietrzu. Jedno z nich to strefa aktywności spontanicznej. Dopuszczalne jest tu wszystko, co nie zakłóca spokoju innym), pool bar.
Strefa saunowo – basenowa wewnętrzna:
– basen sportowy o długości 25 m;
– strefa relaksu, otoczona zielenią, z dyskretnie sączącą się w tle muzyką. Tutaj się można popluskać w wodzie, skorzystać z jacuzzi, masaży wodnych albo saun. Sauny parowe i suche – z wodospadem lodowym i możliwością nacierania się sypkim lodem. Po kąpieli saunowej można poleżeć na podgrzewanej ławeczce przy relaksującej muzyce, wśród roślin i wypocząć;
– wodny plac zabaw dla najmłodszych odsunięty nieco od reszty aquaparku, by odgłosy dziecięcych zabaw nie zakłócały spokoju pozostałym osobom korzystającym z wodnych atrakcji.
Basen zewnętrzny – podzielony jest na dwie części – płytszą, przeznaczoną dla dzieci oraz strefę dla dorosłych. W pierwszej znajdą się służące dziecięcym zabawom atrakcje wodne, w tym mini wodospad. Druga, rekreacyjna, z zanurzonymi w wodzie ławeczkami, pozwoli oddać się relaksowi i działaniu słońca każdemu, kto zechce.
adres strony:https://www.apartamentynemo.pl
Kategoria:Noclegi
Tagi i słowa kluczowe :apartamenty kołobrzeg,apartamenty blisko morza w kołobrzegu,apartamenty na wynajem w kołobrzegu, apartamenty na wynajem kołobrzeg