Obrazy Na Zamówienie

Umieszczono w kategoriach: Malarstwo, Sztuka
Szanowni Państwo!.Od wielu lat zajmuję się zawodowo malarstwem.Oferuję Państwu obrazy olejne o dowolnej wielkości stworzone na Państwa indywidualne zamówienie.Obrazy realistyczne: pejzaże, sceny rodzajowe,kopie obrazów znanych autorów. Obrazy które nie tylko ozdobią Państwa dom lub biuro, ale nadadzą tym wnętrzom oryginalny i wyjątkowy charakter.
Obraz olejny to nie tylko dzieło sztuki, ale również wyjątkowy element dekoracyjny kształtujący charakter pomieszczeń i podkreślający prestiż właściciela. Dom wypełniony obrazami jest jak bogato ilustrowana księga – elegancki i wytworny. Obrazy maluję ręcznie na płótnie co gwarantuje piękne kolory i trwałość przez dziesiątki lat. Cena obrazu zależy od stopnia trudności pracy, i formatu . Nie oprawiam obrazów w ramy,ale zamalowuje boki podobrazia w kolorach obrazu co daje efekt 3D.Tak przygotowany obraz możemy od razu powiesić na ścianie.
Zlecenia wykonuję na terenie całego kraju.
Obrazy wysyłam za pośrednictwem Poczty Polskiej
lub wybranej firmy kurierskiej odpowiednio zabezpieczone i ubezpieczone.
adres strony:https://galeria-obrazy-na-zamowienie.manifo.com/
Kategoria:sztuka
Podkategoria:malarstwo
Tagi i słowa kluczowe :obrazy,malarstwo,sztuka,zamówienie,dekoracje,art,malowanie,profesjonalnie,portrety,pejzaże,artystycznie,zamówienia,olejne,farby,płótno,zawodowo,salon,ozdoby,aranżacje,artysta,plastyka
Adres:Szczecin ul. Koszarowa
Numer telefonu:601698355
Opublikowano